ERJ-U02D2262X
MFR.Part #
ERJ-U02D2262X
JLCPCB Part #
C2105880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS