ERJ-U02D2100X
MFR.Part #
ERJ-U02D2100X
JLCPCB Part #
C2105858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS