ERJ-U02D2003X
MFR.Part #
ERJ-U02D2003X
JLCPCB Part #
C4028447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS