ERJ-U02D1913X
MFR.Part #
ERJ-U02D1913X
JLCPCB Part #
C2105878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS