ERJ-U02D1821X
MFR.Part #
ERJ-U02D1821X
JLCPCB Part #
C4206682
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS