ERJ-U02D1781X
MFR.Part #
ERJ-U02D1781X
JLCPCB Part #
C2105819
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS