ERJ-U02D1780X
MFR.Part #
ERJ-U02D1780X
JLCPCB Part #
C2105829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS