ERJ-U02D15R8X
MFR.Part #
ERJ-U02D15R8X
JLCPCB Part #
C4240682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS