ERJ-U02D1582X
MFR.Part #
ERJ-U02D1582X
JLCPCB Part #
C3962255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS