ERJ-U02D1473X
MFR.Part #
ERJ-U02D1473X
JLCPCB Part #
C3981265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS