ERJ-U02D1371X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02D1371X
JLCPCB Part #
C2105933
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS