ERJ-U02D1153X
MFR.Part #
ERJ-U02D1153X
JLCPCB Part #
C4068901
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS