ERJ-U02D1100X
MFR.Part #
ERJ-U02D1100X
JLCPCB Part #
C2105489
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS