ERJ-U02D1020X
MFR.Part #
ERJ-U02D1020X
JLCPCB Part #
C2105437
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS