ERJ-U01F9762C
MFR.Part #
ERJ-U01F9762C
JLCPCB Part #
C3959361
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS