ERJ-U01F9530C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U01F9530C
JLCPCB Part #
C1860385
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS