ERJ-U01F86R6C
MFR.Part #
ERJ-U01F86R6C
JLCPCB Part #
C1860389
Description
-55℃~+125℃ 50mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS