ERJ-U01F8200C
MFR.Part #
ERJ-U01F8200C
JLCPCB Part #
C1860282
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS