ERJ-U01F7682C
MFR.Part #
ERJ-U01F7682C
JLCPCB Part #
C1860423
Description
-55℃~+125℃ 50mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS