ERJ-U01F7322C
MFR.Part #
ERJ-U01F7322C
JLCPCB Part #
C4168561
Description
-55℃~+125℃ 50mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS