ERJ-U01F6343C
MFR.Part #
ERJ-U01F6343C
JLCPCB Part #
C1013959
Description
-55℃~+125℃ 50V 50mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS