ERJ-U01F6040C
MFR.Part #
ERJ-U01F6040C
JLCPCB Part #
C1860357
Description
-55℃~+125℃ 50mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS