ERJ-U01F5761C
MFR.Part #
ERJ-U01F5761C
JLCPCB Part #
C1860316
Description
-55℃~+125℃ 5.76kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS