ERJ-U01F5490C
MFR.Part #
ERJ-U01F5490C
JLCPCB Part #
C1860405
Description
-55℃~+125℃ 50mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS