ERJ-U01F5360C
MFR.Part #
ERJ-U01F5360C
JLCPCB Part #
C1860390
Description
-55℃~+125℃ 50mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS