ERJ-U01F5233C
MFR.Part #
ERJ-U01F5233C
JLCPCB Part #
C1860367
Description
-55℃~+125℃ 50V 50mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS