ERJ-U01F47R0C
MFR.Part #
ERJ-U01F47R0C
JLCPCB Part #
C4339120
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS