ERJ-U01F4702C
MFR.Part #
ERJ-U01F4702C
JLCPCB Part #
C1860224
Description
-55℃~+125℃ 47kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS