ERJ-U01F3922C
MFR.Part #
ERJ-U01F3922C
JLCPCB Part #
C1013949
Description
-55℃~+125℃ 39.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS