ERJ-U01F3240C
MFR.Part #
ERJ-U01F3240C
JLCPCB Part #
C1860359
Description
-55℃~+125℃ 324Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS