ERJ-U01F30R1C
MFR.Part #
ERJ-U01F30R1C
JLCPCB Part #
C1014025
Description
-55℃~+125℃ 30.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS