ERJ-U01F2943C
MFR.Part #
ERJ-U01F2943C
JLCPCB Part #
C3954079
Description
-55℃~+125℃ 294kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS