ERJ-U01F26R7C
MFR.Part #
ERJ-U01F26R7C
JLCPCB Part #
C3950605
Description
-55℃~+125℃ 26.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS