ERJ-U01F2673C
MFR.Part #
ERJ-U01F2673C
JLCPCB Part #
C4127405
Description
-55℃~+125℃ 267kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS