ERJ-U01F2491C
MFR.Part #
ERJ-U01F2491C
JLCPCB Part #
C1860281
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS