ERJ-U01F23R2C
MFR.Part #
ERJ-U01F23R2C
JLCPCB Part #
C1013934
Description
-55℃~+125℃ 23.2Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS