ERJ-U01F22R1C
MFR.Part #
ERJ-U01F22R1C
JLCPCB Part #
C1014020
Description
-55℃~+125℃ 22.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS