ERJ-U01F2202C
MFR.Part #
ERJ-U01F2202C
JLCPCB Part #
C1860320
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS