ERJ-U01F1692C
MFR.Part #
ERJ-U01F1692C
JLCPCB Part #
C1860283
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS