ERJ-U01F1602C
MFR.Part #
ERJ-U01F1602C
JLCPCB Part #
C1860233
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS