ERJ-U01F1502C
MFR.Part #
ERJ-U01F1502C
JLCPCB Part #
C1860424
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS