ERJ-U01F1201C
MFR.Part #
ERJ-U01F1201C
JLCPCB Part #
C1860335
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS