ERJ-U01F1051C
MFR.Part #
ERJ-U01F1051C
JLCPCB Part #
C4291066
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS