ERJ-T14LM564U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T14LM564U
JLCPCB Part #
C20024332
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS