ERJ-T14LM560U
MFR.Part #
ERJ-T14LM560U
JLCPCB Part #
C20024328
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS