ERJ-T14LM474U
MFR.Part #
ERJ-T14LM474U
JLCPCB Part #
C20024326
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS