ERJ-T14LM271U
MFR.Part #
ERJ-T14LM271U
JLCPCB Part #
C20024304
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS