ERJ-T14LM1R8U
MFR.Part #
ERJ-T14LM1R8U
JLCPCB Part #
C20024297
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS