ERJ-T14LM184U
MFR.Part #
ERJ-T14LM184U
JLCPCB Part #
C20024293
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS