ERJ-T14LM154U
MFR.Part #
ERJ-T14LM154U
JLCPCB Part #
C20024288
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS